«Щасливий той, хто у чорні дні збереже чистоту серця»
Шарль де Костер

Його голос чути досі (Розмови з Анатолієм Дімаровим) / упорядники Є. Дімарова, С. Козак. — К.: Літ. Україна, 2014. — (Бібліотека газети «Літературна Україна». — 2014. — № 10)

Ця — номінально — збірка інтерв’ю класика нашої літератури фактично є розкішним модерним романом, романом-відкриттям, який читається на одному подиху. Адже створена неабияким майстром про неабияку людину та унікальні ситуації, що з них складалося її життя.

Книжку можна було б назвати «Дімаров про Дімарова». Утім, хтозна, чи сам би незабутній Анатолій Андрійович створив цю або подібну до неї літературну річ, — та, на щастя (читацьке), йшли й ішли до нього по інтерв’ю один за одним журналісти, письменники. І то висококласні.

Ось і склалася напрочуд цілісна оповідь, частини якої органічно доповнюють одна одну. Завдяки ініціаторам цього видання — для багатьох наступних поколінь збережено постать, у якої все з великої літери, адже Дімаров завжди буде дорогий нам як Громадянин, Письменник, Наставник, Товариш, Роботяга Духу, Українець… Усе це — в новій книжці, щедрій на яскраві думки й гострі емоції.


 

27 липня 2017 року

№ 29 (5710)

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРІ:


Анатолій ЛЕВЧУК

Хресна хода чи хрестовий похід? С.1, 4


Богдан ПЕТРЕНКО

Кого омиє «Зелена хвиля» С.2


Спілкувалися

Анатолій ЛЕВЧУК і

Станіслав СТАСЕНКО

«Міносвіти − з найкорумпованіших...» С.5


Володимир БІЛІНСЬКИЙ

Прозріння через тисячоліття С.6


Володимир МАТВІЄНКО

Політичне загарбництво, або Війна на брехні С.7


Володимир КОСКІН

Коли душа розпускається С.89

 

Анатолій КАРП'ЮК

Лесині шляхи на Волині С.11

 

Наш календар С.16

Де ви читаєте газету «ЛУ»?

(2196 голосів)

3.1%
9.8%
20%
36.2%
8.3%
22.7%
Loading...

Стежте за нами: